Geçici Güvenlik Hizmetleri | Marmara Özel Güvenlik Koruma ve Eğitim Tic Ltd. Şti.

Uzun yıllardır birçok sanatçı, müzik grubu, spor müsabakaları, kültür sanat etkinlikleri, açılış ve davetlerde ve organizasyon firmalarının Türkiye de Yurtdışında düzenlediği etkinliklerde güvenliğini sağlayan firmamız, istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda, profesyonel kadrosuyla sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyacaktır. Kısa süreli organizasyonlar olan

Konserler

● Seminerler

● Fuarlar

● Kültür Sanat Etkinlikleri

● Spor Karşılaşmaları

● Açılış ve Davetler

● VIP Refakat Hizmetleri

Etkinliklerde uluslararası ve ulusal birçok organizasyonda edindiğimiz tecrübe ile organizasyonlarınızın güvenlik hizmetini sağlıyoruz. Organizasyon öncesi yaptığımız ÜCRETSİZ RİSK ANALİZİ ile, risk değerlendirmesi yaparak size raporluyoruz. Bu rapor ışığında oluşabilecek riskler için caydırıcı tedbirler alıyor, riski minimuma indiriyoruz.

Giriş çıkış kontrolü, arama, yönlendirme, gözetim ve koruma hizmetleri sağlıyoruz.

Günlük organizasyonların güvenliğinin sağlanmasında birçok önemli ayrıntı bulunmaktadır. Uygun nitelikli, eğitimli personel, doğru teçhizat, organizasyon bölgesinin ve katılımcıların potansiyel riskleri tek tek ele alınarak analiz edilir. Alınacak tedbirler bu unsurlara göre düzenlenir.

Organizasyon mekânının fiziki yapısı detaylı şekilde incelenir. Güvenlik noktaları, giriş çıkış kontrolleri, devriye güzergâhları, yönlendirme ve fiziki sınırların belirlenmesi önemli unsurlardır.